«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

П'ятниця, 11 лютого 2022 18:10

Тиждень пожежної безпеки

Підсумки Тижня пожежної безпеки. Вихователі всіх вікових груп  склали план заходів, які наповнили змістом освітньої роботи з дітьми: тематичні заняття, дидактичні, сюжетні, театралізовані, дидактичні ігри з елементами безпеки життя, конкурси, естафети,   прогулянки, читання творів художньої літератури відповідної тематики, самостійно-художня діяльність, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання, аналіз небезпечних ситуацій та правила поведінки.

Сьогодні проблема протипожежної безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Далеко не всі дорослі знають найпростіші правила пожежної безпеки. Але всі без винятку батьки відчувають занепокоєння за життя та здоров’я дітей. Тому наш обов’язок – всіма можливими способами уникнути загрози  для життя та здоров’я вихованців та колективу дошкільного закладу. 

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/component/k2/item/296-fire#sigProId7e01f68874