«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

П'ятниця, 20 травня 2022 11:27

Тиждень дорожнього руху

Відповідно до Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2020 року № 1287, плану заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Хмельницькому закладі дошкільної освіти на 2022 рік, з метою привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед учасників освітнього процесу; роз’яснювальної роботи з дітьми щодо необхідності використання світлоповертаючих елементів на одязі пішоходів з 16 по 22 травня 2022 року в ХЗДО № 20 "Білочка" відбувся І етап Тижня безпеки дорожнього руху.

Педагоги закладу у форматі бесід, проблемно-пошукових завдань, перегляду відео та мультфільмів, дидактичних та сюжетних ігор, читання літературних творів, логіко-математичної та художньо-продуктивної діяльності цікаво та пізнавально знайомили дітей з пасажирським транспортом та правилами безпеки пасажирів, з дорожніми знаками, правилами пішоходів, з небезпекою ігор біля доріг, з сигналами світлофора.

Представники поліції цікаво провели заняття з найменшими учасниками дорожнього руху - дошкільнятами. Дітлахів навчали як правильно переходити проїжджу частину, важливість світловідбиваючих елементів на одязі та інші правила.

На останок, патрульні дали змогу малечі відчути себе поліцейськими, посидіти в службовому автомобілі.

Проведені різні види ігор з цієї тематики, розваги у вікових групах.

Ця тема завжди важлива та цікава для дітей!

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/component/k2/item/303-road#sigProId0eed941ba8