«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

Субота, 12 листопада 2022 18:14

Будь помітним на дорозі

Аби бути помітними в темряві – одягайте світловідбивачі або флікери. Вони відбиватимуть світло у сутінках, тож водії зможуть вчасно побачити пішохода та зупинити авто.

Обирайте флікери у будь-якому вигляді:

браслети,

наліпки,

стрічки,

жилети,

елементи або навіть рефлективний одяг.

Пам’ятайте,  і про безпеку дитини: прикріпіть флікер на рюкзак, шапку, взуття тощо.

ЯК І КУДИ ЧІПЛЯТИ СВІТЛОВІДБИВАЧІ

Прикріплювати цей аксесуар можна по-різному: на застібку блискавки, прив’язувати мотузкою до ременя або приколювати шпилькою до куртки. Головне, щоб світловідбивач вільно «рухався».

Куди краще прикріпити світловідбивачі дитині

Підвіски закріплюйте на пасок, ґудзики (краще, коли їх кілька).

Значки можна чіпляти у будь-якому місці на верхньому одязі.

Нарукавні пов’язки та браслети можна одягати не лише на руки, а й на нижню частину штанів і шапку. Крім цього, краще їх чіпляти з обох боків.

Брелки прикріплюють до сумочок, які несуть у правій руці, ідучи назустріч автомобільному потоку. Рюкзак, відповідно, за спиною.

Світловідбиваючі нашивки та наліпки роблять зимовий одяг не лише теплим та зручним, але й безпечним.

Пам’ятайте, світловідбивачів багато не буває: чим їх більше, тим краще. Навіщо так багато? Тому що аварійно-небезпечними ділянками є перехрестя, а двостороннє розміщення світловідбивача зробить пішохода помітним для водіїв, які рухаються в обидві сторони.

Бережіть себе!