«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

Понеділок, 01 травня 2023 10:23

Тиждень безпеки дитини в ЗДО

 Відповідно до наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від 30.12.2022 року № 215 «Про затвердження заходів з профілактики дитячого травматизму у закладах освіти Хмельницької міської територіальної громади на 2023 рік», з метою формування у дітей свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій  з 24 по 28 квітня 2023 року в закладі дошкіцльної освіти проведено Тиждень безпеки дитини.

Основні завдання Тижня безпеки:

Підвищити ефективність освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя в умовах воєнного стану.

Формувати у дітей безпечний стиль поведінки в екстремальних ситуаціях в умовах воєнного стану та адаптивного карантину. Навчити їх користуватися телефонами служб безпеки (101, 102, 103, 104), вивчити домашню адресу.

Формувати у дітей навички елементарної першої домедичної допомоги, вміння надавати собі та ближньому першу допомогу.

Продовжувати знайомити дітей з правилами поведінки під час повітряної тривоги, правилами пожежної та мінної безпеки, дорожнього руху, поведінки на вулиці, в укритті, вдома; з протиепідемічними правилами в умовах адаптивного карантину.

Формувати у дошкільників основи здорового способу життя. Пропагувати здоровий спосіб життя серед батьків.

 Тиждень пройшов весело, пізнавально та продуктивно, а фотозвіт цьому підтвердження.