«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /usr/home/hosting/bilochka.km.ua/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 72

Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /usr/home/hosting/bilochka.km.ua/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 72

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/hosting/bilochka.km.ua/htdocs/components/com_k2/models/item.php on line 881
Субота, 05 березня 2016 17:30

Пам'ятка № 2 для батьків "Як розпочати відвідування дитиною дитячого садка"

1. Здається дивним, але підготовку до дитячого садка треба розпочинати задовго до народження дитини, намагатися, щоб вагітність у мами протікала без різних несприятливих факторів анамнезу.

2. Після народження дитини намагайтеся мінімально зменшити кількість несприятливих факторів анамнезу, які виникли після пологів.

3. Розкажіть дитині, що таке дитячий садок

4. У розмовах з радістю нагадайте дитині про те, що восени вона зможе ходити в дитячий садочок. Розповідайте про це рідним і знайомим у її присутності. І мине небагато часу, як ваш малюк буде з гордістю говорити про це сам.

5. Детально розкажіть дитині про режим дошкільного закладу, що, як і в якій послідовності вона буде там робити. Чим детальнішою буде Ваша розповідь, тим спокійніший і впевненіший буде малюк. У дитячому садку дітей лякає невідомість. Коли вони бачать, що все проходить так, як було обіцяно, - вони почуваються впевнено.

6. Розкажіть про труднощі,які можуть виникнути в садочку. Повідомте, до кого можна звернутися по допомогу і як це зробити.

7. Навчіть дитину знайомитися з іншими дітьми, звертатися до них на імя, просити, а не забирати іграшки, пропонувати їх дітям.

8. Нехай дитина самостійно вибере собі улюблену іграшку, з якою вона зможе відвідувати дитячий садочок, - разом веселіше.

9. Існують різні думки стосовно того чи має бути мама поруч з малюком в дитячому садку. Здавалося б, що тут поганого? Усі задоволені, малюку не плаче, мама спокійна. Але так болісне розлучення тільки відтягується. Та й інші діти не розуміють – а де ж в такому випадку їхня мама?

10. Разом з дитиною оберіть простішу систему прощальних знаків – так їй буде простіше Вас відпустити. Наприклад: поцілунок в одну щічку, іншу, помахати ручкою.

11. Пам’ятайте, що на звиканням до садочка малюкові може знадобитися до півроку, тому ретельно сплануйте свої плани, можливі сили. Краще в цей період «під лаштуватися» під особливості малюка.

12. Дитина дуже добре відчуває, коли батьки сумніваються в доцільності виховання садка. Хитрий малюк найменші Ваші сумніви зуміє використати для того, щоб залишитися вдома. Швидше й краще звикають діти, для батьків яких дитячий садок є єдиною можливістю.

13. Дитина звикне до садочка швидше, якщо вибудує свої відносини з якомога більшою кількістю дітей і дорослих. Допоможіть їй у цьому. Познайомтесь з іншими батьками та їхніми дітьми. Називайте інших дітей на імя, запитуйте вдома про нових друзів. Заохочуйте вашого малюка звертатися по допомогу і підтримку до нових людей.

14. Будьте доброзичливими і терпимими до інших пояснюйте ситуацію, яка вас турбує, м’яко або через спеціалістів.

15. У присутності дитини уникайте критичних зауважень на адресу дитячого садка і його працівників. Ніколи не залякуйте дитину дитячим садком!

16. У період адаптації емоційно підтримуйте малюка. Частіше обнімайте й цілуйте.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/hosting/bilochka.km.ua/htdocs/templates/bt_families/html/com_k2/templates/default/item.php on line 234