«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

Інна

 

Департаментом кіберполіції розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проектів, реалізованих у синергії Кіберполіції  України та волонтерів. Основна мета проекту є протидія кремлівській пропаганді та рейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

  Також, Національною поліцією України наразі проводиться інформаційна кампанія спрямована на протидію проявам шахрайства в мережі Інтернет.

 

 

 

 

Дошкілянятам ЗДО 20" Білочка" так багато всього треба навчитися: краще ладнати з однолітками та дорослими, розуміти свої емоції, дізнаватися більше про навколишній світ, здорове харчування та безпечну поведінку, розвивати креативність.  І допоможуть нам у цьому веселі заняття з кумедними героями, ІСКОРКАМИ-СУПЕРСИЛИ, створені компанією НУМО за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерство освіти і науки України.

Відповідно до Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року та в межах заходів 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху в ХЗДО № 20 з 15по 19 травня реалізовувавсяТиждень безпеки дорожнього руху.

Сторінка 1 із 50