«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

Традиційно Хмельницький ЗДО 20 «Білочка» долучився до благодійної акції у жовтні. Організатор Фонд " Happy Paw" Всеукраїнська благодійнf акція «Happy Гав для Сірка»

П'ятниця, 07 жовтня 2022 11:03

ІІІ Міжнародний урок доброти

Вихованці середніх та старших груп ЗДО активно долучились до ІІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Понеділок, 03 жовтня 2022 08:14

Дні сталої енергії

Дні Сталої Енергії у ХЗДО - гарна нагода в черговий раз об’єднати зусилля у прагненні зробити нашу країну більш енергоефективною!

Понеділок, 03 жовтня 2022 07:56

"Разом до перемоги"

За ініціативи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради у закладі дошкільної освіти № 20 «Білочка" 28 вересня був організований благодійний ярмарок, приурочений Всеукраїнському дню дошкілля.

Понеділок, 03 жовтня 2022 07:48

З днем народження рідне місто!!!

Щороку в останню неділю вересня місто Хмельницький відзначає свій день народження!Цікавим і повчальним був тематичний тиждень. Тематика була спрямована на ознайомлення дітей з рідним містом, виховання любові до рідного краю, ознайомлення з історичним минулим, його визначними місцями та відомими постатями.
Рідна домівка, мала Батьківщина – завдяки усвідомленню цих понять формуються основи національної свідомості дітей!
 
П'ятниця, 17 червня 2022 10:43

День батька

Вже цієї неділі, 19 червня, наша Незламна Україна відзначатиме День Батька??. Безжальна війна забрала у багатьох дітей можливість обіймати свого тата, який чи пішов воювати, чи лікувати, чи волонтерити, чи для інших дуже важливих і потрібних справ❗️ Але думками, душею він завжди поряд. Це ще один привід для кожного з нас подарувати своїм татам добрі слова або згадати в теплих споминах.

Понеділок, 06 червня 2022 10:47

#Дитинство_триває

2021/2022 навчальний рік, став роком нових викликів. Ми вчились, закріплювали, досягали, перевтілювали, втрачали, знаходили, сперечались, домовлялися, стверджувались, демонстрували та досягали поставлених цілей. Все буде Україна
 

Заняття онлайн - це важливо. Вони надають можливість дітям спілкуватись на вербальному і невербальному рівні. Вихованці закладу вже мають досвід таких зустрічей.

П'ятниця, 22 квітня 2022 08:22

22 квітня - Всесвітній день Землі

* 

22 квітня – Всесвітній День Землі (International Mother Earth Day), свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища.  Щорічно його святкують у 193 країнах світу.

В цей день у різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, який закликає людей всієї Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження її краси.

П'ятниця, 22 квітня 2022 07:22

УКРАЇНА годується до ВЕЛИКОДНЯ...

Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят — Великдень. До нього готуються заздалегідь. Готуються також до свята і у Хмельницькому закладі дошкільної освіти 20 "Білочка". Педагоги три дні поспіль проводили Великодні майстерки для дітей закладу. Під час майстерок панував піднесений настрій. А також напередодні свята додали  яскравих барв території садочка. 

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news#sigProId9d043a6fc1
 

 

Сторінка 1 із 7