«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

П'ятниця, 22 травня 2020 03:59

«День вишиванки — День родоводу!»

 Цьогоріч День вишиванки в Україні припадає на 21 травня. У зв’язку з обмежувальними заходами на період поширення коронавірусної інфекції, цього року масових заходів проводитися не буде. Проте свято матиме певне тематичне спрямування,  обіцяє бути насиченим низкою цікавих онлайн акцій.

 

Четвер, 07 травня 2020 13:27

Привітай Матусю

День матері в Україні та світі в 2020 році відзначається 10 травня. День матері – одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде неабияк любити, незважаючи ні на що. Найважливіше цього дня – увага та щира вдячність мамі за життя.

Наближається світле свято Великдень???
Давайте готуватись разом??????

П'ятниця, 27 березня 2020 18:17

Шановні батьки!

 ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

Якщо Вам телефонували та навпроти прізвища вашої дитини в електронній черзі  статус "допущено до зарахування" просимо Вас:

- написати заяву;

-  сфотографувати заяву та свідоцтво про народження дитини;

- надіслати на електронну адресу дошкільного закладу документи  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ДО 03 квітня 2020 року включно

2 березня наш дошкільний навчальний заклад вдруге взяв участь у "ІІ Всеукраїнському занятті Доброти" на тему: "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин" організованого "Благодійним фондом "Щаслива лапа", за підтримки Міністерства освіти та науки України (лист МОН України №4/435-20 від 28.01.20 р.)

 Харчування дітей – надзвичайно важлива проблема будь - якого суспільства, і в цьому не можна не погодитися.

Понеділок, 17 лютого 2020 19:41

Звітуємо!

Заслужена нагорода дісталася і до вихованців Хмельницького ДНЗ № 20 «Білочка».

Субота, 01 лютого 2020 18:43

Співпраця зі школою

 Відповідно до плану спільних дій щодо наступності у роботі ДНЗ №20 та НВК №10 та НВО№ 5 відбулася зустріч за круглим столом вчителів школи, вихователів та адміністрації  закладу. 

Субота, 01 лютого 2020 18:02

День Соборності України!

22 січня в дошкільному закладі, з метою реалізаціі завдань національно-патріотичного виховання дошкільнят, змістовно та цікаво організовано заходи, приурочені відзначенню 101 річниці Соборності України

Вихователі дошкільного закладу активно долучилися до проведення заходів Тижня поінформованості

Сторінка 1 із 3