«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

Середа, 28 червня 2023 13:07

До уваги!

 

Департаментом кіберполіції розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проектів, реалізованих у синергії Кіберполіції  України та волонтерів. Основна мета проекту є протидія кремлівській пропаганді та рейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

  Також, Національною поліцією України наразі проводиться інформаційна кампанія спрямована на протидію проявам шахрайства в мережі Інтернет.

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news#sigProIdbbfe3276fc

 

 

 

 

Літня прогулянка з вихованцями молодшої групи

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news#sigProId68d9262dd9
 

Понеділок, 19 червня 2023 07:53

ІСКОРКИ-СУПЕРСИЛИ !

Дошкілянятам ЗДО 20" Білочка" так багато всього треба навчитися: краще ладнати з однолітками та дорослими, розуміти свої емоції, дізнаватися більше про навколишній світ, здорове харчування та безпечну поведінку, розвивати креативність.  І допоможуть нам у цьому веселі заняття з кумедними героями, ІСКОРКАМИ-СУПЕРСИЛИ, створені компанією НУМО за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерство освіти і науки України.

День вишиванки в Хмельницькому закладі дошкільної освіти 20 "Білочка. Сьогодні орнаменти вишиванок милували, надихали, єднали дітей і дорослих. Вишиванка -- це підсилення української ідентичності, українськості, оберіг нації вчора, сьогодні й завжди. https://www.youtube.com/watch?v=9Oaw-XEje-w

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news#sigProId450048ff3d

 

 

Вівторок, 25 квітня 2023 13:25

Краща забава - Великодня розвага!

Великодній тиждень у садочку завершується веселими "Великодніми розвагами" : ігри з писанками, музичні загадки, гаївки, співи і танці - все для того, щоб покоління наймолодших українців та україночок розуміло і пам'ятало традиції рідного краю.

https://www.youtube.com/watch?v=oscemJL1MRA

 

Вівторок, 25 квітня 2023 13:04

Краща забава - Великодня розвага!

Великодній тиждень у садочку завершується веселими "Великодніми розвагами" : ігри з писанками, музичні загадки, гаївки, співи і танці - все для того, щоб покоління наймолодших українців та україночок розуміло і пам'ятало традиції рідного краю.

 

Війна принесла багато горя не лише людям, але і тваринам. Багато котів та собак були загублені, зраджені або втратили господарів. Традиційно Хмельницький ЗДО 20 "Білочка" долучився  у березні до VІІ Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика».  

 В час війни наші чотирилапі друзі як ніколи потребують нашої уваги та допомоги. Долучитись до акції усією садочковою родиною та  передали допомогу Міні-притулку «Зоосім'я» село Лісові Гринівці, Хмельницька область.

Субота, 01 квітня 2023 05:50

Тиждень здоров'я

З метою формування у вихованців свідомого та дбайливого ставлення до свого життя і здоров’я, виховання та розвитку у них життєвих навичок здорового способу життя в ЗДО був організований та проведений Тиждень здоров’я за темою: «Здоров’я найцінніший скарб».

В ХЗДО № 20 змістовно пройшов Тиждень поінформованості про осіб з особливими потребами з метою підвищення освіченості учасників освітнього процесу стосовно питань інвалідності, зміцнення поваги до прав і достоїнства осіб з особливими потребами, ведення боротьби зі стереотипами стосовно осіб з особливими потребами.

Понеділок, 20 березня 2023 15:03

Всесвітній день Землі

20 березня – Всесвітній день Землі! Свято запроваджене з ініціативи Організації Об'єднаних Націй. Цю дату обрали не випадково: 20 березня знане як день весняного рівнодення - символ пробудження природи та початку нового кола її розвитку.

Сторінка 1 із 9