«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

Субота, 17 квітня 2021 10:13

Тиждень Довкілля

  На виконання річного плану роботи дошкільного закладу та до Міжнародного дня Землі з 12 по 16 квітня 2021 року в дошкільному навчальному закладі проходив Тиждень Довкілля. 

 

 

П'ятниця, 02 квітня 2021 20:41

Всі ми різні, але рівні

 Тиждень поінформованості про дітей (осіб) з особливими потребами проведено з 29 березня по 2 квітня.

Заходи Тижня сплановано з метою підвищення освіченості учасників освітнього процесу стосовно питань інвалідності, зміцнення поваги до прав і достоїнства осіб з особливими потребами, ведення боротьби зі стереотипами стосовно осіб з особливими потребами.

 https://drive.google.com/file/d/16hKjQvNJcJHGwhDRzPKF1XUcTUAcZzVA/view?usp=sharing

 

 

Субота, 27 березня 2021 12:20

Тиждень Здоров'я дитини

З метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку  з 22 по 26  березня 2021 р. було проведено «Тиждень здоров’я». Режим руху, усвідомлення потреби в активній діяльності, ритми активності, відпочинку і сну є обов’язковими компонен­тами здорового способу життя. 

 

Для підготовки та проведення «Тижня здоров’я» розроблено план проведення заходів,  тематичний  план на тиждень враховуючи  вимоги Базового компоненту дошкільної освіти,  програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», вікові особливості дітей.

https://drive.google.com/file/d/1-gilhDdNDrQ1j4haAxd-3dmJcoAqcTSp/view?usp=sharing

 

Субота, 27 березня 2021 11:58

"ЕКОПОСЛАННЯ БАТЬКАМ"

24 березня педагоги та вихованці нашого дошкільного закладу долучилися до загальноміського флешмобу "Екопослання батькам"

Вівторок, 02 березня 2021 13:50

ІІІ Всеукраїнське заняття доброти

1 березня 2021 р. в дошкільному закладі було проведено Всеукраїнське заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»», Благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» (Нарру Раw), реалізує просвітницько-виховний проект, спрямований на виховання у дітей відповідального та гуманного ставлення до тварин. Ми долучились !

 

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news#sigProId734b52d5da

 

 

 

 

 

 

 


П'ятниця, 26 лютого 2021 13:45

День відкритих дверей онлайн

Традиційно, щороку у лютому в закладі відбувалися Дні відкритих дверей для батьків. В умовах карантинних обмежень у нас відсутня можливість прийняти в стінах закладу батьків. Цьогоріч вихователі продемонстрували для батьків заняття з застосуванням сучасних технології, а саме за допомогою платформи ZOOM. Батьки вихованців активно долучилися до перегляду занять.

Понеділок, 22 лютого 2021 13:25

Міжнародний день рідної мови

Щорічно до Міжнародного Дня рідної мови в ХДНЗ № 20 педагоги та дошкільнята долучаються до цікавих та змістовних заходів: вікторини, тематичні заняття та бесіди, читання художньої літератури, ігри-драматизації, художньо-продуктивна діяльність, книжкові виставки, фотосушка «чистих, гарних українських слів».

В ХДНЗ № 20 «Білочка» відповідно до річного плану роботи відбувся онлайн фотовернісаж «Книга в моєму житті» серед родин вихованців середніх та старших груп, педагогів ДНЗ.

Понеділок, 28 грудня 2020 07:32

Розумне довкілля

В рамках реалізації програми «Розумне Довкілля. Хмельницький» дошкільники продовжують навчатися сортувати сміття.

Понеділок, 28 грудня 2020 07:15

Казкове новоріччя

Сторінка 1 із 5