«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

Понеділок, 20 березня 2023 15:03

Всесвітній день Землі

20 березня – Всесвітній день Землі! Свято запроваджене з ініціативи Організації Об'єднаних Націй. Цю дату обрали не випадково: 20 березня знане як день весняного рівнодення - символ пробудження природи та початку нового кола її розвитку.

Минають роки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, нажаль звучать звуки сирени тривоги, але слово великого Т. Шевченка - живе і вічне.

Понеділок, 06 березня 2023 07:40

II Міжнародне заняття доброти

Виховуємо добро, незважаючи ні на що!

 

П'ятниця, 24 лютого 2023 11:36

Леся Українка - дітям...

25 лютого в Україні відзначають 152 річчя від дня народження легендарної поетеси та письменниці Лесі Українки.

Четвер, 23 лютого 2023 06:41

Міжнародний день рідної мови

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок.

 

Четвер, 23 лютого 2023 06:34

16 лютого - день єднання!

16 лютого в Україні відзначають День єднання. Відповідний Указ “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” був підписаний Президентом України Володимиром Зеленським рівно рік назад напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Понеділок, 13 лютого 2023 15:41

Марафон добрих справ 2022

Марафон добрих справ (далі – Марафон) – це освітня ініціатива, де діти та молодь навчаються благодійництву, роблять добрі справи та діляться ними в соціальних мережах. Марафон тривав в період з 29 листопада до 19 грудня 2022 року.

Щиро раді повідомити, що все таки вдалося провести улюблену акцію зі збору пластику - і дуже результативно!

День було запроваджено з метою привернення уваги людей до цього дивного птаха, його чисельності та місць помешкання. Дії людини стосовно природних осель пінгвіна загрожують зітерти з обличчя нашої планети кілька різновидів цього птаха. Невипадковою є і дата свята, адже саме 20 січня починається масова міграція нелітаючих птахів на материк для парування та висиджування потомства

П'ятниця, 20 січня 2023 17:39

День Соборності України

День Соборності України – свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

 «Дитячий садок – це перша найгідніша сходинка для дитини, національна школа, в якій пробуджується її національна і громадянська свідомість» - С. Русова

Сторінка 1 із 8