«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

П'ятниця, 20 січня 2023 18:22

АКЦІЯ "УЖГОРОД - ХЕРСОН АБО ПОВЕРНЕННЯ ПЛАСТИКОЖУЯ"

Щиро раді повідомити, що все таки вдалося провести улюблену акцію зі збору пластику - і дуже результативно!

Для створення пам'ятної таблички "З Херсоном у серці" нам надіслали пластик з різних куточків України: долучилися команди з 19 областей і з півночі, і з півдня, і з заходу, і зі сходу, - що по-справжньому вкотре об'єднало нашу країну.

Попри все вдалося об'єднати 48 сильних великих команд загальною чисельністю понад 10 000 осіб, а це вже справжнє чудо! Загалом було зібрано і передано на переробку 392 кг HDPE-пластику, а значить на стільки ж кг стало менше сміття. Кожна команда на знак вдячності отримає диплом та янгола-охоронця із зібраного нею і переробленого пластику. Акція реалізовується проєктом ЄС / ПРООН «Європейський Союз задля посилення екологічного моніторингу Чорного моря (EU4EMBLAS)»?https://emblasproject.org/ разом із учнівською екологічною командою Zero Waste School : Херсон та Закарпатською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news/item/324-plastic#sigProId24c71b9c16