«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

Субота, 01 квітня 2023 05:50

Тиждень здоров'я

З метою формування у вихованців свідомого та дбайливого ставлення до свого життя і здоров’я, виховання та розвитку у них життєвих навичок здорового способу життя в ЗДО був організований та проведений Тиждень здоров’я за темою: «Здоров’я найцінніший скарб».

 Його призначення – сприяти оздоровленню дітей, формування потреби у щоденних заняттях фізичними вправами, оптимізації рухової підготовленості дітей дошкільного віку, зміцнення  і збереження фізичного та психічного здоров‘я.

Протягом тижневика проводилась змістовна робота, направлена на виявлення та поповнення знань дітей про способи зміцнення та збереження здоров’я. Педагогічний колектив здійснював послідовну та систематичну роботу щодо формування уявлень в дітей дошкільного віку про здоровий спосіб життя з урахуванням конкретних педагогічних вимог та індивідуальних особливостей кожної дитини, способу їх життя.

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news/item/344-weekly#sigProId2a2be29c3f