«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

П'ятниця, 05 листопада 2021 13:50

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Відповідно до плану заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в місті Хмельницькому на 2021 рік, затвердженого міським головою від 18.02.2021 року, наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від 04.01.2021 року № 2 «Про затвердження заходів з профілактики дитячого травматизму виробничого та невиробничого характеру в закладах освіти Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік», з метою формування у дітей свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій впродовж тижня - з 1 по 5 листопада 2021 року, в закладі освіти проходив Тиждень знань з  основ безпеки життєдіяльності.

 Протягом тижня усі учасники освітнього процесу мали змогу  ознайомитися та повторити правила безпечного поводження задля збереження свого життя і здоровя. З цією метою було організовано та проведено низку заходів. Цікавими  та корисними для дітей стали тематичні заняття, дидактичні, сюжетні, рухливі  ігри, читання художньої літератури та перегляд мультфільмів, спортивна розвага "Про вогонь все треба знати, з ним не можна жартувати!"  група № 10, олімпіада «Ми знаємо правила безпеки»  група № 5.

https://www.youtube.com/watch?v=sB7ac-o4X98

Педагоги закладу спрямували свою роботу на уставлення свідомої обачності у малят, формування навичок орієнтування та швидкого реагування на надзвичайні ситуації, свідоме ставлення до осбистої безпеки, набуття стереотипів правильної поведінки в певних ситуаціх. 

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/component/k2/item/272-gret#sigProIde7097e35fc