«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

Четвер, 06 січня 2022 08:10

Чергове засідання педагогічної ради

Відповідно до річного плану роботи та на розвязання одного із основних завдань закладу дошкільної освіти на 2021/ 2022 навчальний рік, 24 грудня 2021 року відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Інноваційні методи розвитку мовлення дітей дошкільного віку»

Під час засідання обговорили важливі аспекти комунікатино-мовленнєвого розвитку  дошкільників в умовах сьогодення. Ознайомилися із результатами анкетування педагогів щодо обізнаності з розвитку мовленнєвої компетентності дошкільників та довідкою за результатами тематичного вивчення; вихователі Шпиця К.Т., Поліщук Г.В., Єгоричева Н.І., Бабіна Н.В. поділилися досвідом роботи про провідні види діяльності, методи, прийоми та засоби формування мовленнєвої компетентності дошкільників; педагоги, які підвищили свій професійний рівень та отримали про це сертифікати, знайомили присутніх із тим, які знання та навички отримали; керівник гуртка Вовк О.А. презентувала методичну розробку ««Englich for little children». 

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/component/k2/item/286-rada#sigProId01c10dd8b0