«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

Субота, 04 лютого 2023 16:56

Тиждень пожежної безпеки

Згідно плану роботи на 2022/2023н.р. у Хмельницькому ЗДО №20 завершився Тиждень пожежної безпеки.  Метою якого було формування у дітей розуміння небезпеки, яку приховує вогонь та правильної поведінки у надзвичайних ситуаціях

Для формування у дітей навичок оптимальних дій під час пожежі педагогами було застосовано різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо.

 Діти усіх вікових груп отримали та закріпили знання про причини виникнення та правила поведінки при пожежі; навчилися орієнтуватися в проблемних ситуаціях; спробували себе у ролі пожежників та продовжили знайомитися з нетрадиційними техніками малювання. Педагоги спеціалісти показали дітям цікаву і повчальну інтерактивну виставу "Небезпечний подарунок". Діти, переглядаючи виставу, повторили правила пожежної безпеки.

 

Колектив дошкільного закладу впевнений, що завдяки спільним зусиллям у справі охорони життя і збереження здоров'я дошкільнят можна не тільки захистити їх від небезпеки, а й закласти основи безпечної поведінки, підготувати до подальшого більш самостійного життя.

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/component/k2/item/327-fire#sigProId79958c5952