«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

Четвер, 13 квітня 2023 09:10

Чергове засідання педагогічної ради

Кожний педагогічний колектив має право самостійно визначатися з першочерговими й другорядними цілями розвитку закладу дошкільної освіти. Незамінним інструментом для вироблення та реалізації індивідуальної стратегії розвитку ЗДО на основі інклюзивних цінностей є індекс інклюзії.

Тож днями, в закладі провели засідання педагогічної ради під час якого обговорили важливі питання щодо результатів роботи з дітьми з ООП педагогів інклюзивних груп ЗДО, говорили про формування стійкої мотивації педагогів до самоосвітньої та творчої діяльності в умовах оновленого змісту освітнього процесу й реалізації особистісно орієнтованої моделі дошкільної освіти та ділились своєю майстерністю щодо підвищення ефективності розвивальної роботи з дітьми дошкільного віку.
В ході педагогічної ради через організацію ігрових вправ педагоги знайомились з основними термінами інклюзії, працювали в парах, виконували вправи: «Кущ асоціацій», «Взаємоопитуваня», «Диктант значень», «Хто що робить?», обговорювали принципи командної роботи та командного підходу у роботі з дітьми з ООП, визначали функціональні обов’язки КППС, дискутували і звичайно, виносили рішення, які обов’язково вирішимо, адже перемога за нами!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!