«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

П'ятниця, 02 листопада 2018 20:22

Події осені крізь об'єктив

У ХЗДО цікаво та змістовно пройшов тиждень до Дня фізкультури та спорту України. Упродовж тижня організовано ранкові зустрічі, бесіди, фізкультурні заняття, розваги, ігри, "хвилинки-цікавинки", перегляд відео фільмів, мультфільмів, під час яких діти знайомились з різними видами спорту, видатними спортсменами України, іх досягненнями та перемогами. Але найбільш емоційними та хвилюючими була зустріч з вихованцями спортивної школи нашого міста: показ спортсменами власних спортивних досягнень!!!

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news/item/147-osin#sigProId05fb6cd590

 Команда дошкільного закладу прийняла участь у яскравому міському фізкультурному святі до Всеукраїнського Дня дошкілля: малята старших груп № 2,5,10  інструктор з фізичної культури Москалюк Т.Р., музичні керівники Сільчук Л.М., Шемчук І.П., Димихіна І.В, завідуюча Грона І.П.

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news/item/147-osin#sigProIdedd99a1c95

 За підсумками еко-проекту «1000 дерев Хмельницькому» ХЗДО отримав 27 декоративних рослин (туї, самшит) для озеленення території закладу! Ще раз дякуємо батькам за участь у еко-проекті!!!

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news/item/147-osin#sigProIdea8058982a

  В межах заходів тематичного дня "Козацька слава" з дітьми старшої групи № 2 організовано музично-фізкультурну розвагу "Веселі козачата": ігри-змагання, пісні, таночки, вірші. Підготовку та організацію розваги здійснила інструктор з фізичної культури Москалюк Т.Р., вихователь Бугаєва О.Г.

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news/item/147-osin#sigProId2c1b34a33c

 "ДЕНЬ БЕЗ  ІГРАШОК"

  «Гра за наказом дорослого уже не є грою».

 Будь - яка гра є перш за все вільною діяльністю. Вихователі Ірина Миколаївна та Катерина Миколаївна  та вихователь-методист  Інна Олексіївна приєдналися до Всеукраїнського флешмобу "День без іграшок". Дитячій радості, розкутості, творчості вихованців групи №1 не було меж!

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news/item/147-osin#sigProId03e3962c38

 

У рамках забезпечення наступності між дошкільним закладом та школою діти старшого дошкільного віку відвідали школу.

Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Це була незабутня подорож по коридорах, класах, їдальні, бібліотеці. Дошкільнята розглядали виставки дитячих робіт; завітали до класу, де мали змогу відчути себе справжніми першокласниками.

 Велике враження діти отримали від спілкування з друзями, які зовсім нещодавно ходили до садочку, де разом грали, відпочивали, розважались та навчались.

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news/item/147-osin#sigProId60bdd82e35

 Традиційно в дошкільному закладі організовано виставку осінніх поробок дітей та батьків. В цьому році вона була особливо яскравою, різнобарвною та насиченою, відповідно і пройшла під назвою "Грибна галявина". Кожна родина проявила творчість, неповторність та індивідуальність. В результаті всі поробки - це справжні витвори мистецтва. 

 Діти із задоволенням розглядали поробки один одного, ділилися враженнями...
Хочеться сказати велике спасибі всім батькам, які проявили творчість та прийняли участь в цьому яскравому заході.

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news/item/147-osin#sigProIdb1d932e72d

 В ХЗДО до вихованців груп завітала Осінь на свято "Щедра Осінь завітала до Подільського краю". Діти віншували Осінь піснями, віршами, таночками, радісними усмішками, веселим настроєм!!!

View the embedded image gallery online at:
http://bilochka.km.ua/news/item/147-osin#sigProIda4f340182b