«Білочка» - яскравий, неповторний світ дитинства 

Колектив дитячого садка створює оптимальні умови для повноцінного розвитку дівчаток і хлопчиків, робить все, щоб наповнити їх життя радістю, а серце добротою.

Субота, 01 квітня 2023 05:54

Підвищення професійного рівня

З 20 по 31 березня у закладах освіти Хмельницької міської територіальної громади розпочався Тиждень поінформованості про осіб з особливими потребами. У межах Тижня поінформованості педагоги  закладу знайомилися з сучасними методиками роботи з дітьми з ООП, а також взяли участь у тренінгах та семінарах від провідних експертів у цій галузі.

Субота, 01 квітня 2023 05:50

Тиждень здоров'я

З метою формування у вихованців свідомого та дбайливого ставлення до свого життя і здоров’я, виховання та розвитку у них життєвих навичок здорового способу життя в ЗДО був організований та проведений Тиждень здоров’я за темою: «Здоров’я найцінніший скарб».

Published in Новини

В ХЗДО № 20 змістовно пройшов Тиждень поінформованості про осіб з особливими потребами з метою підвищення освіченості учасників освітнього процесу стосовно питань інвалідності, зміцнення поваги до прав і достоїнства осіб з особливими потребами, ведення боротьби зі стереотипами стосовно осіб з особливими потребами.

Published in Новини